ZOGU DHE HIJA E TIJ

  Kinoteka

Zogu dhe hija e tij

Viti:
1991

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Majlinda Agolli

Producent:

Skenari:
Naum Prifti

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "ZOGU DHE HIJA E TIJ":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/zogu-dhe-hija-e-tij
"ZOGU DHE HIJA E TIJ," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018