ZONJUSHA JULIA

  Kinoteka

Zonjusha Julia

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:
Strinberg

Muzika:

Aktorë:
● Yllka Mujo
● Andon Qesari
● Gëzim Rudi

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "ZONJUSHA JULIA":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/zonjusha-julia
"ZONJUSHA JULIA," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018