АЛБАНИЯ

  Kinoteka

Albania

Viti:

Zhanri:
Dokumentar

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:
Dokumentar rus për Shqipërinë e ditëve të sotme.

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "АЛБАНИЯ":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/albania-2
"АЛБАНИЯ," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018