Gofa

  Kafshë


Gofa

EMRI LATINISHT

Seriola dumerili

Emërtime të tjera:

Burime, referenca dhe shënime:
Kafshët
Fotografia
✤ Seriola dumerili- Greater amberjack by מינוזיג – Own work. Licensed under CC BY-SA 3.0 via Wikimedia Commons – http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Seriola_dumerili-_Greater_amberjack.png#/media/File:Seriola_dumerili-_Greater_amberjack.png


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Gofa":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/gofa
"Gofa," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018