TRIPTIK

  Kinoteka

Triptik

Viti:
1994

Zhanri:
Animacion

Shteti:
Rumani

Prodhuesi i filmit – Studio:
Agerfilm S.r.l.

Data e Publikimit:

Regjia:
Stefan Taçi

Producent:
Nicolae Margineanu

Skenari:
Stefan Taçi

Muzika:
Petru Margineanu

Aktorë:
● Radu Zettu

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë
✤ Lidhja në IMDB


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "TRIPTIK":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/triptik
"TRIPTIK," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018