TUFAN NE DOVLET

  Kinoteka

Tufan ne dovlet

Viti:
1984

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:
Luan Qafzezi

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "TUFAN NE DOVLET":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/tufan-ne-dovlet
"TUFAN NE DOVLET," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018