TV TITANIK

  Kinoteka

TV Titanik

Viti:

Zhanri:
Komedi, Humor, Metrazh i shkurtër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:
● Agim Bajko

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "TV TITANIK":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/tv-titanik
"TV TITANIK," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018