UJKU, UJKU

  Kinoteka

Ujku, ujku

Viti:
1992

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Artur Dauti

Producent:

Skenari:
Roland Gjoza

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "UJKU, UJKU":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/ujku-ujku
"UJKU, UJKU," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018