UDHA E ZAVALINAJVE

  Kinoteka

Udha e zavalinajve

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Lec Shllaku

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "UDHA E ZAVALINAJVE":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/udha-e-zavalinajve
"UDHA E ZAVALINAJVE," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018