URA

  Kinoteka

Ura

Viti:

Zhanri:

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:
Minella Jero

Muzika:

Aktorë:
● Robert Ndrenika

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "URA":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/ura
"URA," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018