USHTARI MBURRAVEC

  Kinoteka

Ushtari Mburravec

Viti:
1987

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Artur Muharremi

Producent:

Skenari:
Bujar Kapexhiu

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "USHTARI MBURRAVEC":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/ushtari-mburravec
"USHTARI MBURRAVEC," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018