VALLE VDEKJEJE

  Kinoteka

Valle vdekjeje

Viti:

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:
Strinberg

Muzika:

Aktorë:
● Luiza Xhuvani

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VALLE VDEKJEJE":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/valle-vdekjeje
"VALLE VDEKJEJE," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018