VALLJA E FLAMUJVE

  Kinoteka

Vallja e flamujve

Viti:
2008

Zhanri:

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Edmond Budina

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VALLJA E FLAMUJVE":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vallja-e-flamujve
"VALLJA E FLAMUJVE," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018