VDEKJA E NJE KOMISIONERI

  Kinoteka

Vdekja e nje komisioneri

Viti:
1986

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
F. Haxhiraj

Producent:

Skenari:
Artur Miler

Muzika:

Aktorë:
● Drita Haxhiraj
● Margarita Xhepa
● Bujar Lako
● Rajmonda Bulku
● Ndriçim Xhepa
● Robert Ndrenika
● Reshat Arbana

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VDEKJA E NJE KOMISIONERI":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vdekja-e-nje-komisioneri
"VDEKJA E NJE KOMISIONERI," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018