VIEW FROM THE BRIDGE: STORIES FROM KOSOVO

  Kinoteka

View from the Bridge: Stories from Kosovo

Viti:
2007

Zhanri:
Dokumentar

Shteti:
SHBA

Prodhuesi i filmit – Studio:
Sirena Films LLC

Data e Publikimit:

Regjia:
Laura Bialis, John Ealer

Producent:

Skenari:
Laura Bialis, John Ealer

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VIEW FROM THE BRIDGE: STORIES FROM KOSOVO":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/view-from-the-bridge-stories-from-kosovo
"VIEW FROM THE BRIDGE: STORIES FROM KOSOVO," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018