YLLKAT

  Kinoteka

Yllkat

Viti:
2003

Zhanri:

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:
INDIPENDENT

Data e Publikimit:

Regjia:
Ylli Pepo

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "YLLKAT":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/yllkat-2
"YLLKAT," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018