LA VIE DE BOHEME

  Kinoteka

La vie de boheme

Viti:
1992

Zhanri:

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:
● Matti Pellonpää
● Evelyne Didi
● André Wilms
● Kari Väänänen
● Christine Murillo
● Jean-Pierre Léaud
● Carlos Salgado

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "LA VIE DE BOHEME":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/la-vie-de-boheme
"LA VIE DE BOHEME," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018