VDEKJA E GJYSH TRIFONIT

  Kinoteka

Vdekja e gjysh Trifonit

Viti:

Zhanri:
Metrazh i shkurtër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Xhoslen Rama

Producent:

Skenari:

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VDEKJA E GJYSH TRIFONIT":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vdekja-e-gjysh-trifonit
"VDEKJA E GJYSH TRIFONIT," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018