VRESHTA E ARSENIT

  Kinoteka

Vreshta e Arsenit

Viti:
1950

Zhanri:
Teatër

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:

Producent:

Skenari:
N.Zarian

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VRESHTA E ARSENIT":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vreshta-e-arsenit
"VRESHTA E ARSENIT," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018