VUR KOPAN

  Kinoteka

Vur kopan

Viti:
1989

Zhanri:
Animacion

Shteti:

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Artur Dauti

Producent:

Skenari:
Valter File

Muzika:

Aktorë:

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "VUR KOPAN":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/vur-kopan
"VUR KOPAN," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018