WAR IS OVER, THE

  Kinoteka

war is over, The

Viti:
2010

Zhanri:
Dramë

Shteti:
Zvicër, Republic of Maqedoni

Prodhuesi i filmit – Studio:
Kamera 300, Kamera300 Productions

Data e Publikimit:
22/10/2010

Regjia:
Mitko Panov

Producent:

Skenari:
Mitko Panov

Muzika:

Aktorë:
● Enver Petrovci
● Blerta Syla
● Ljupcho Todorovski
● Sheqerie Buqaj
● Muzafer Etemi
● Dritero Ame
● Selman Lokaj
● Sylejman Lokaj
● Armond Morina

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "WAR IS OVER, THE":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/war-is-over-the
"WAR IS OVER, THE," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018