WATCH

  Kinoteka

Watch

Viti:
2008

Zhanri:
Dramë, Metrazh i shkurtër

Shteti:
Shqipëri, Itali

Prodhuesi i filmit – Studio:

Data e Publikimit:

Regjia:
Mimmo Mongelli

Producent:

Skenari:
Mimmo Mongelli

Muzika:

Aktorë:
● Timoleo Flloko
● Besmir Haliti
● Vilma Hodo
● Klodian Hoxha
● Mimmo Mongelli
● Rozina Prendi
● Violeta Trebicka
● Doruntina Visha
● Petraq Xhillari

Subjekti:

Pamje nga Filmi

Vlerësimi IMDB:

Burime, referenca dhe shënime:
Filmat shqiptarë


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "WATCH":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/watch
"WATCH," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018