Xhenxhefili

  Bimë


Xhenxhefili

EMRI LATINISHT
Zingiber officinale

Emërtime të tjera

Burime, referenca dhe shënime:
Bimët
Fotografia
✤ Zingiber officinale by Dalgial – Own work. Licensed under CC BY 3.0 via Wikimedia Commons – https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Zingiber_officinale.JPG#/media/File:Zingiber_officinale.JPG


Enciklopedia Shqiptare | Albanian Encyclopedia → "Xhenxhefili":

Cito
Lidhje - URL/LINK: https://wiki.shqipopedia.org/xhenxhefili
"Xhenxhefili," tek Enciklopedia Shqiptare
____________________________

§ Shqipopedia © - Enciklopedia shqiptare
2013 - 2018